Teleradyoloji Radyolojionline.com Radyoloji Raporlama
''Kardiak BT''
Kardiak BT raporlandırma hizmeti başlamıştır...
Devamını Oku...

Kalitemiz belgelendi...!!!
2006 Yılından bu yana Türkiyede...
Devamını Oku...

Teleradyoloji hizmeti vermekteyiz...!!!
Teleradyoloji medikal imaj...
Devamını Oku...

Radyolojionline Nükleer Tıp ve PET CT raporlandırılması başlamıştır
Radyolojionline Nükleer Tıp ve PET CT hastalarınıza ait tetkiklerin raporlandırılması hizmetini vermeye başlamıştır...!
Devamını Oku...

Çözüm Ortakları
imedit


Hizmet Paketleri

MR, BT ve Diğer Radyolojik İmajların Raporlanması
Kendi merkezinizde elde ettiğiniz radyolojik tetkikleriniz DICOM ortamında internet üzerinden transfer edilerek konusunda uzman radyologlar tarafından uzaktan raporlandırılmaktadır. Bu hizmet radyolojionline tarafından 7 gün 24 saat kesintisiz sağlanmaktadır. Bu hizmeti alabilmeniz için elde edilen radyolojik imajlarınızın DICOM formatında olması ve internete bağlanabilen bir bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Nükleer Tıp ve PET-CT Tetkiklerinin Raporlanması
radyolojionline Nükleer Tıp ve PET-CT tetkiklerinizi üstün teleradyoloji altyapısı ile raporlandırmaya başlamıştır.

Radyolojik konsültasyon
Dijital ortamda kayıtlı hastalarınızın imajları CD içinde veya filme basılı olarak merkezimize ulaştırıldığı takdirde radyolojik konsültasyon hizmeti verilmektedir. Kendi merkezinizde elde ettiğiniz radyolojik tetkikleriniz DICOM ortamında internet üzerinden transfer edilerek te konsültasyon hizmeti almanız mümkündür. Bu şekilde hizmet alabilmeniz için elde edilen radyolojik imajlarınızın DICOM formatında olması ve internete bağlanabilen bir bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Radyolojik İmajların Arşivlenmesi
Kendi merkezinizde elde ettiğiniz radyolojik tetkikleriniz DICOM ortamında internet üzerinden transfer edilerek istediniz süre radyolojionline PACS serverda yüksek güvenlikte arşivlenmektedir İstenildiği takdirde arşivelenen hastalara internet üzerinden tekrar bakılabilir, film basılabilir veya raporlandırılabilir Bu hizmet radyolojionline tarafından 7 gün 24 saat kesintisiz sağlanmaktadır. Bu hizmeti alabilmeniz için elde edilen radyolojik imajlarınızın DICOM formatında olması ve internete bağlanabilen bir bilgisayarınızın olması yeterlidir Kendi merkezinizde elde ettiğiniz radyolojik tetkikleriniz DICOM ortamında internet üzerinden transfer edilerek istediniz süre radyolojionline PACS serverda yüksek güvenlikte arşivlenmektedir İstenildiği takdirde arşivelenen hastalara internet üzerinden tekrar bakılabilir, film basılabilir veya raporlandırılabilir Bu hizmet radyolojionline tarafından 7 gün 24 saat kesintisiz sağlanmaktadır. Bu hizmeti alabilmeniz için elde edilen radyolojik imajlarınızın DICOM formatında olması ve internete bağlanabilen bir bilgisayarınızın olması yeterlidir

Hastanıza ait tetkiklere online erişim (ÜCRETSİZ)
Sayın meslektaşlarımız, Aktif Referans Merkezlerimizde çekilen hastalarınıza ait tetkikleri çekimden dakikalar sonra size özel şifrenizle internet üzerinden heryerden ulaşabilirsiniz. Bu görüntüler üzerinde ölçüm yapabilir hatta kendi bilgisayarınızdan CD 'ye bile basabilirsiniz.

Acil radyolojik tetkiklerin raporlanması
Mesai saatleri dışında, gece ve tatil günlerinde radyolojionline size acil servisin gerektirdiği hızda raporlama hizmeti verebilmektedir.
tasarım & programlama Nar Bilişim