Teleradyoloji Radyolojionline.com Radyoloji Raporlama
''Kardiak BT''
Kardiak BT raporlandırma hizmeti başlamıştır...
Devamını Oku...

Kalitemiz belgelendi...!!!
2006 Yılından bu yana Türkiyede...
Devamını Oku...

Teleradyoloji hizmeti vermekteyiz...!!!
Teleradyoloji medikal imaj...
Devamını Oku...

Radyolojionline Nükleer Tıp ve PET CT raporlandırılması başlamıştır
Radyolojionline Nükleer Tıp ve PET CT hastalarınıza ait tetkiklerin raporlandırılması hizmetini vermeye başlamıştır...!
Devamını Oku...

Çözüm Ortakları
imedit


Rol-Pacs Kullanıcılarına

Radyolojionline.com Pacs sistemini bilgisayarıma nasıl yükleyeceğim ?

Değerli Radyolojionline.com kullanıcımız öncelikle Radyolojionline sistemini kullandığınız için teşekkür ederiz. Umarız sistemimizden memnun kalır ve size sunduğu kolaylıklardan maksimum kapasitede faydalanabilirsiniz. Aşağıda Windows kullanıcıları için önemli olduğunu düşündüğümüz birkaç noktayı hatırlatmak istedik.

Radyolojionline.com sistemine dilerseniz www.radyolojionline.com adresinden dilerseniz internet explorer uygulamasından adres çubuğuna http://88.247.175.75 yazarak giriş yapabilirsiniz.

Açılan sayfada Kullanıcı Adı ve Şifre alanına size verilmiş olan kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak login butonuna tıklayınız.

Sistemimiz Web tabanlı bir uygulama olduğundan Windows SP2 ve üstü kullanıcılarımız için Windows Explorer adres çubuğu altında ActiveX denetimine izin vermeniz istenecektir.

ActiveX denetimine izin verdikten sonra sistemi, bilgisayarınıza ilk olarak kuruyorsanız sistem bir defaya mahsus olmak üzeri sizden yaklaşık 24 MB boyutundaki yüklemeyi yapmanızı isteyecektir. Bu yükleme işleminin süresi internet bağlantınızın hızına bağlı olarak 5 ile 10 dakika arasındadır.

Yükleme işlemi bittikten sonra sistem masaüstüne Radyolojionline.com uygulama kısayolu atayacaktır. Bundan sonraki girişlerinizde bu kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz.
tasarım & programlama Nar Bilişim